Niedziecięce lampy ścienne do pokoju dziecięcego – kilka ponadczasowych propozycji

Chcesz kupić lampy ścienne do pokoju dziecka? Zależy Ci na oświetleniu ściennym o oryginalnym, ale ponadczasowym designie – dalekim od typowo dziecięcych lampek typu chmurki czy zwierzątka? Wybraliśmy kilka nietypowych lamp na ścianę, które powinny przypaść do gustu zarówno najmłodszym, jak i nieco starszym designerom.

Pokój dziecka wcale nie musi być pastelową krainą, pełną postaci z bajek, superbohaterów czy zwierzątek. Każdy rodzic może mieć inną wizję aranżacji pokoju dziecięcego. Zamiast oświetlenia z typowo dziecięcymi, barwnymi ilustracjami, przestrzeń mogą stylowo doświetlać modne lampy ścienne – designerskie i ponadczasowe. Nietypowe lampy na ścianę znakomicie budują przytulny klimat i podobają się młodym ludziom. Tych 5 modeli z pewnością Cię o tym przekona…

Industrialna lampa ścienna DOCKERY

Industrialny model DOCKERY powinien przypaść do gustu zwłaszcza starszym dzieciom i nastolatkom. Zainspirowany został oświetleniem ściennym z dawnych fabryk. Lampy musiały w nich rozjaśniać najgłębsze mroki i być praktycznie niezniszczalne. Dlatego model DOCKERY wykonano z rurek hydraulicznych i pozbawiono klosza. Warto poeksperymentować z formami dekoracyjnych żarówek.

Dekoracyjna lampa ścienna LED PLATOS

Ciekawy efekt świetlny w pokoju dziecięcym i młodzieżowym zapewni lampa ścienna PLATOS. Przez ulokowanie punktu świetlnego (SMD LED) w centrum metalowego talerza, kinkiet po włączeniu przywodzi na myśl tajemniczy, świecący kwiat. Prezentuje się niezwykle oryginalnie i nieco egzotycznie. Do wyboru pozostają dwa rozmiary i dwa kolory.

Marmurowa lampa ścienna RAPTUS

Zachwycającą oryginalnym, nowoczesnym designem lampę ścienną RAPTUS z powodzeniem wykorzystasz w stylowym pokoju dziecka i nastolatka. Stalowy, złoty talerz, biały marmur i LEDowy ring układają się w intrygującą formę, która przypomina nieodkryte ciało niebieskie. Dzięki użyciu marmuru, każdy egzemplarz jest unikatowy.

Lampa ścienna z kulistymi kloszami SENES

Lampa ścienna SENES posiada złotą konstrukcję o dynamicznej formie i dwa transparentne, kuliste klosze ze szkła. Sprawi, że pokój wypełni się jasnym blaskiem i nabierze eleganckiego, supermodnego charakteru. Model ten, z uwagi na szklane klosze, stanowi odpowiednią propozycję do pokoju starszego dziecka.

Lampa ścienna KALIKA w orientalnym stylu

Dekoracyjna lampa ścienna KALIKA bardziej przypomina bezcenną pamiątkę przywiezioną z podróży po Dalekim Wschodzie niż tradycyjne oświetlenie ścienne, dlatego powinna spodobać się młodym odkrywcom. Lampa posiada wbudowany jeden punkt świetlny SMD LED. Jest więc energooszczędna, nie nagrzewa się i nie wymaga wymieniania żarówek. Projektanci inspirowali się nurtem orientalnym. Do okrągłego, złotego dysku ze stali przylega mniejszy, szklany klosz o niejednorodnej fakturze. Do wyboru pozostają dwa modele: ze szkłem zielonym i przeźroczystym.

Jesteśmy bardzo ciekawi, czy Twój młody designer zdecyduje się na przełamanie schematów.

Author: infokobieta24.pl