5 pomysłów na niedrogi upominek dla dziecka

Upominki dla dzieci wcale nie muszą być drogie – najważniejsze, żeby wspierały rozwój i zainteresowania pociechy. W dobie wszechobecnych gadżetów technologicznych podarowanie czegoś bardziej tradycyjnego może zbudzić w maluchach ogromną ciekawość i sprawić, że kreatywnie spojrzą one na świat. Jakie są więc najlepsze upominki dla dzieci?

Muzyczne szaleństwo

Dzieci uwielbiają muzykę! Nawet maluchy, które jeszcze nie potrafią chodzić, zaczynają się kołysać w rytm swoich ulubionych melodii. Nie trzeba jednak stawiać tylko na muzykę dla berbeci. Istnieje wiele edukacyjnych albumów muzycznych, z których radość mogą czerpać osoby w różnym wieku. Taki upominek dla dziecka będzie nie tylko świetnym sposobem na rozwój jego wrażliwości, ale również sprawi przyjemność rodzicom.

W przypadku mniejszych pociech dobrze sprawdzą się także różne instrumenty muzyczne. Warto jednak zadbać o to, by było one wysokiej jakości, ponieważ te wykonane np. z plastiku nigdy nie będą brzmieć dobrze.

Materiały artystyczne

Do pobudzania kreatywności niezbędne są materiały artystyczne. Obecnie można kupić ich przeróżne rodzaje – od tradycyjnych farb po kredki świecące w ciemności. Taki upominek dla dziecka sprawdzi się w każdej okoliczności, niezależnie od tego, czy będą to urodziny, święta, czy niezobowiązująca wizyta. Zawsze się przydadzą i na pewno będą wykorzystane.

Książki nie tylko dla najmłodszych

Książki są doskonałym prezentem. Są kompaktowe, rzadko wykonane z plastiku i zapewniają godziny rozrywki. Ich największym atutem jest to, że ich treść jest dostosowana do wieku pociech, dlatego można kupić coś, co spodoba się zarówno roczniakowi, jak i nastolatkowi. Takie upominki dla dzieci są w stanie przetrwać lata, a gdy doda się do nich dedykację, to zawsze będą one przypominać o bliskiej osobie.

Wesołe skarpetki z wyjątkowym motywem

Ubranka dla maluchów przeważnie są niezwykle urocze, jednak mało kiedy są oryginalne. Można to zmienić za pomocą przepięknych skarpetek, które nie tylko dobrze wyglądają, ale również nawiązują do zainteresowań i pasji dziecka. Pociecha, która zafascynowana jest kosmosem i planetami, na pewno ucieszy się ze wzoru SPACE TRIP KIDS, który dostępny jest na stronie https://manymornings.com/produkt/space-trip-kids/.

W ofercie sklepu Many Mornings można znaleźć wiele motywów do wyboru, dlatego wybranie odpowiednich skarpetek nie będzie problemem. Warto też dodać, że większość asortymentu dostosowana jest zarówno do zainteresowań dziewczynek, jak i chłopców.

Edukacyjne zabawki

Dla wielu osób zabawka jest jedynym prezentem, jaki mogą dać maluchowi z okazji większego święta. Nie w tym nic złego, dopóki nie jest ona kolejnym plastikowym wytworem słabej jakości, który nic nie wnosi do rozwoju pociechy. Upominki urodzinowe dla dzieci powinny być i urocze, i pożyteczne. Decydując się na zabawki, warto wybrać te drewniane lub stawiać na klastyczne rozwiązania. Klocki, puzzle, piłki czy samochodziki mogą być zrobione z dobrych materiałów i służyć latami.

 

Kategoria: pomysły, sklep

Author: infokobieta24.pl