Jak zamówić pranie na telefon?

Pranie na telefon to genialna usługa, która pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu, nerwów, energii i prądu! Pralnie EBS w swojej ofercie posiadają nietypową usługę, która ułatwi życie każdej pani domu, a tym bardziej zapracowanych rodzin, które ledwo znajdują czas po ciężkiej pracy na wypełnienie obowiązków domowych. Po co czas ten marnować na takie obowiązki jak pranie?

Czas ten wykorzystać przecież można na coś znacznie przyjemniejszego lub pożyteczniejszego. Można też robić nic zamiast prania i to też będzie fajne. Tymczasem rosnącą kupkę prania oddać można w ręce profesjonalnej ekipy, która odświeży odzież i przywróci jej stan do użyteczności.

Poza tym, że na pranie szkoda czasu i prądu, to jeszcze problematyczne może okazać się odpowiednie segregowanie ciuchów, czy wybór właściwego programu do prania. Jeden błąd może skutkować efektem zafarbowanych rzeczy, uszkodzonych lub całkiem zniszczonych. A szkoda.

Natomiast pranie oddane w dobre ręce doświadczonej i profesjonalnej obsługi w pralni chemicznej zdejmuje z nas ciężar nieudanych decyzji, błędów i mozolnej segregacji łącznie ze sprawdzaniem instrukcji od producenta umieszczonej na metkach. Pracownicy pralni EBS wiedzą, co robią – mają do dyspozycji odpowiednie maszyny w najnowszej technologii, a także skuteczne, a jednocześnie delikatne dla tkanin środki chemiczne, które skutecznie czyszczą nie powodując żadnych zniszczeń.

Odzież oddana w ręce kuriera – bo to on odbiera od nas brudne pranie po wcześniejszym umówieniu się z nim telefonicznie na dogodny dla nas termin i godzinę, trafia do najbliższej pralni chemicznej EBS. Tam odzież zostaje odpowiednio posegregowana i poddana działaniom czyszczącym (na sucho, bez użycia wody, w odpowiedniej temperaturze i pod właściwym ciśnieniem). Następnie jest suszona i prasowana, aby wrócić w nasze ręce czysta świeża, pachnąca i gotowa do ponownego noszenia. Gotowe pranie przynosi nam kurier pod same drzwi w ustalonym wcześniej terminie i godzinie.

Author: infokobieta24.pl