Jaki będzie najlepszy prezent dla fanki koni?

Coraz więcej kobiet zachwyca się jazdą konną i gdy tylko ma możliwość, to ucieka z miejskiego zgiełku do pięknego zacisza natury. Jeździectwo i zajmowanie się końmi to piękna pasja, którą warto wspierać i rozwijać, dlatego, jeśli przychodzi czas świąt czy urodzin to warto kupić prezent dla prawdziwej koniary. W tym artykule przedstawimy Ci najpopularniejsze prezenty, z których twoja mama, przyjaciółka czy znajoma będzie bardzo zadowolona.

Vouchery na jazdę konną

Jeździectwo to dość drogi sport, dlatego warto zebrać środki wśród kilku przyjaciół lub znajomych, aby wykupić voucher na jazdę konną. Jeśli znasz ulubioną stadninę koni, do której najczęściej jeździ osoba obdarowywana, to warto właśnie tam się udać i zakupić voucher urodzinowy lub karnet na jazdę konną. Jeśli najbliższa Ci osoba nie ma takiej stadniny, to warto wybrać, taką, która będzie dość blisko miejsca zamieszkania lub będzie najpiękniejsza. Taki prezent dla koniary to będzie strzał w dziesiątkę!

Ubrania do jazdy konnej

Odpowiednie ubrania pomagają w jeździe konnej, jeśli spełniają określone warunki. Muszą być uszyte z miękkich, elastycznych i przewiewnych materiałów, które łatwo dopasują się do sylwetki jeźdźca, ale jednocześnie nie będą drażniły skóry konia. Jakie ubrania warto zakupić:

  • damskie bluzy z koniem,
  • damskie koszulki polo lub T-shirt z motywem konia,
  • spodnie typu bryczesy.

Prezent dla miłośniczki koni musi koniecznie zawierać zabawne elementy lub napisy związane z jeździectwem, lub motywy konia. Jeśli zakupisz taki prezent jak damskie bluzy z koniem, to z pewnością będzie się wyróżniał wśród innych jeźdźców.

Gadżety z motywem konia

Prezent dla koniary może być również gadżetem lub biżuterią, którą obdarowana będzie zawsze nosiła ze sobą. Wiele firm z gadżetami udostępnia możliwość samodzielnego planowania, dlatego możesz wykonać kubek, długopis albo notes z motywem konia, ale także z napisami lub dedykacją. Samodzielnie zaprojektowany gadżet będzie doskonałym prezentem dla koniary. Jeśli natomiast bliska Ci osoba jest fanką biżuterii, to warto rozważyć zakup zegarka, bransoletki, naszyjnika lub kolczyków z motywem konia. Będzie to doskonały prezent, jeśli wcześniej sprawdzisz, co nosi obdarowywana.

Książki i albumy z końmi

Pięknie wydany album lub książka o koniach to kolejny przykład na doskonały prezent. Coraz więcej wydawnictw inwestuje w doskonałej jakości albumy z ogromnymi zdjęciami i podpisami. Jeśli najbliższa Ci osoba, którą chcesz obdarować, czyta książki i interesuje się tym, jak działa branża jeździecka w Polsce i na świecie, to właśnie ten prezent może być tym idealnym. Pamiętaj, aby wcześniej sprawdzić, czy dana książka nie znajduje się już w biblioteczce koniary.

Urodziny i święta to doskonały czas na obdarowanie prezentami najbliższej Ci osoby. Jeśli dobrze ją znasz, to wybór prezentu dla koniary będzie dla Ciebie oczywisty. Pamiętaj jednak, aby uczcić hobby koniary i zakupić jej prezent właśnie z takim motywem. Masz wiele możliwości wyboru i możesz tworzyć podarunki takie jak: vouchery na jazdę konną, ubrania z motywem konia, gadżety, biżuterię lub książki o koniach. Pamiętaj także o odpowiedniej kartce oraz torbie, które również będą nawiązywały do zamiłowania koniary.

Author: infokobieta24.pl