Szare torebki – House torebki wygodny minimalizm, Mohito torebki z przymrużeniem oka, a może torebki polskich projektantów?

Torebka to coś, bez czego ciężko wyobrazić sobie kobiecą szafę. Doskonała na każdą okazję – od wyjścia do pracy, przez randki aż do oficjalnych spotkań biznesowych. Występują w wielu różnych rozmiarach i kolorach, przez co naprawdę każda z pań jest w stanie skompletować zestaw kilku torebek wprost stworzonych dla nich. Jeśli któraś z nich nadal nie jest zadowolona ze swoje kolekcji, to jesień jest dobrym momentem na rozejrzenie się po sklepach. Królują w nich szare torebki, stanowiące miłą odmianę po wielu czarnych modelach.

 

Takie proste modele oferuje House torebki wygodny minimalizm, które sprawdzą się podczas wielu wyjść. Alternatywę dla klasycznych fasonów stanowią Mohito torebki z przymrużeniem oka, występujące w szalonych kolorach i ozdobione różnymi naszywkami i innymi detalami. Świetnie podkreślą zwariowaną duszę właścicielki i rozpromienią strój. Gdy wydanie większej ilości pieniędzy nas nie zaboli, to warto rzucić oko na torebki polskich projektantów, które zapewnią nam oryginalność.

Author: infokobieta24.pl