Jak wybrać odpowiedni laktator?

Laktator to urządzenie wspomagające mamy podczas karmienia piersią. Mimo, że sam laktator nie znajduje się na priorytetowej liście podczas kompletowania wyprawki dla maluszka, to warto o nim pamiętać, ponieważ może okazać się niezwykle pomocny. Jak wiadomo, potrzeby każdej mamy i każdego dziecka są inne, dlatego ważne jest odpowiednie dopasowanie urządzenia do naszych potrzeb, które z biegiem czasu mogą ulegać zmianom. W sklepie ePlusBaby znajdą Państwo szeroką gamę laktatorów wraz z różnymi akcesoriami.

Jaki laktator wybrać?

Sklep ePlusBaby w swojej ofercie posiada zarówno laktatory elektryczne, jak i ręczne. Różnica pomiędzy nimi jest widoczna już po kilku użyciach. Jeśli mleko odciągane jest sporadycznie to zdecydowanie warto wybrać laktator ręczny, ponieważ ciszej pracuje i jest bardzo praktyczny. Jednak odciąganie za jego pomocą może okazać się pracochłonne, ponieważ należy utrzymać stałe ciśnienie i pompować dłonią.

Jeśli chodzi o laktatory elektryczne są one łatwiejsze i wygodniejsze w użyciu, ponieważ to silniczek jest odpowiedzialny za odciąganie mleka. Wybór zależy od indywidualnych potrzeb, częstotliwości odciągania pokarmu i własnych upodobań.

Laktator podwójny czy pojedynczy?

Oferta sklepu ePlusBaby daje wiele możliwości, mogą Państwo wybrać pomiędzy laktatorem pojedynczym oraz podwójnym. Laktator podwójny to taki, który pobiera mleko z obydwu piersi jednocześnie. Podobnie, jak w przypadku różnicy pomiędzy laktatorem elektrycznym oraz ręcznym, pojedynczy laktator sprawdzi się w przypadku doraźnego, a ten podwójny codziennego użytku.

Laktator podwójny skraca czas odciągania oraz jest w stanie pobrać większą ilość mleka w porównaniu do naprzemiennego odciągania z piersi. Wybór także pozostawiamy Państwu, ponieważ zakup należy dopasować odpowiednio do swoich preferencji.

Akcesoria do laktatorów

Poza samymi laktatorami, w ofercie sklepu możemy znaleźć wiele różnorodnych akcesoriów. Między innymi są to torebki do dezynfekcji, które doskonale sprawdzą się do codziennego użytku, ale także w podróży. Dodatkowo, torebki do przechowywania odciągniętego mleka, które zabezpieczają je przed zepsuciem oraz utratą cennych wartości odżywczych.

Nas tronie możemy znaleźć również lejki oraz wkładki, w tym także wkładkę masującą. Oferta sklepu jest odpowiedzią na wszelkie oczekiwania Klientów i sprawia, że okres karmienia piersią będzie dobrze wspominany.

Laktator – czy jest on potrzebny?

Okazuje się, że laktator to bardzo ważne urządzenie, które może uratować niejedną kobietę z opresji. Często zdarzają się sytuacje, w których mama musi opuścić niemowlaka na kilka godzin, bądź nawet dni. Z tego względu istotne jest odciąganie pokarmu, aby pomóc sobie zniwelować dyskomfort spowodowany nagromadzeniem się mleka.

Poza samymi laktatorami, pomocne okazują się różnego rodzaju akcesoria, które możemy znaleźć w ofercie sklepu ePlusBaby. Warto zaopatrzyć się w niezbędne elementy jeszcze przed porodem, aby być przygotowanym na każdą ewentualność. Warto spojrzeć na ofertę laktatorów w sklepie https://eplusbaby.pl/.

Kategoria: dziecko

Author: infokobieta24.pl