Najpiękniejsze ślubne bukiety

Rozpoczęcie wiosny co roku oznacza, że ​​nadszedł czas na rozpoczęcie letniego, cieplejszego sezonu weselnego. Żaden wiosenny ślub nie jest kompletny bez obfitości pięknych pastelowych kwiatów. I chociaż możesz dodawać kwiaty do każdego elementu wielkiego dnia – od ołtarza, pod stoły weselne na przyjęciu i ciasto – uważamy, że wiosenne bukiety ślubne są być może najważniejsze. Dlaczego? Ponieważ twój bukiet będzie miał pierwszorzędne miejsce we wszystkich twoich pięknych portretach ślubnych, a co najważniejsze, to będzie to, co będziesz nosić w przejściu na weselu.

Na szczęście wiosenne panny młode (takie jak ty!) Są obdarzone mnóstwem pięknych kwitnących w sezonie kwiatów do wyboru. Piwonie, róże, tulipany, lilie calla, hortensje, groszek i jaskier to tylko niektóre z wielu rodzajów kwiatów dostępnych na wiosenne wesela. Romantyczne pastele są zawsze modne w tym sezonie odnowy, ale nie bój się dodawać odważnych kolorów dla kontrastu (fuksja, koral, pomarańczowy i fioletowy).

Mieszanka romantycznych róż

Róże to zawsze sprawdzona opcja. Bijąca czerwień w kontraście z białą suknią dodaje romantyzmu i wyjątkowości temu dniu. Wiele panien młodych nie mogąc się zdecydować bądź nie posiadając ulubionych, wybranych już kwiatów decyduje się na róże – nie tylko czerwone ale też w odcieniach różu.

Piwonie i Stokrotki

Bukiet stokrotek białych z żółtymi środkami i piwoni w delikatnym odcieniu pastelowego różu sprawia wrażenie delikatności i naturalnego piękna. Bukiet stworzony jakby z zebranych w ogrodzie kwiatów.

Tulipany i konwalie

Bukiet ślubny tulipany i konwalie przyozdabiają w niesamowity i delikatny sposób. Najbardziej na wydarzenie jakim jest ślub pasują wiązanki białe bądź écru czy też w tulipany w odcieniu bladego różu.

 

Author: infokobieta24.pl