Najmodniejsza biżuteria na lato – bransoletki z muszelek

Słońce, plaża, zimne napoje. Cóż może bardziej kojarzyć się z latem i wakacjami? Oczywiście letnia biżuteria i ozdoby. Chociażby bransoletki z muszelek – czy to samodzielnie zebranych na plaży, czy też kupionych na straganie w nadbałtyckim mieście. Taki gadżet to doskonałe uzupełnienie letniego, lekkiego outfitu.

Ważny dodatek na nadgarstek i kostkę

Jednak o ile do plażowego looku bransoletki z muszelek są prawdziwym must have, to sprawdzą się również w przypadku innych, bardziej codziennych kreacji. Można je nosić na rękach i nogach – szczególnie na tych drugich z odpowiednio dobranym obuwiem nadadzą niesamowitego charakteru noszącej je kobiecie.

Muszelki Kauri to prawdziwy hit i ciekawe hobby

Chcesz, aby kreacja wyglądała ciekawie, a przy tym pasowała do obowiązujących trendów? Świetny wybór to biżuteria na lato, na którą składają się drobne i wyjątkowo ładne muszelki Kauri. Jeżeli masz w sobie duszę artysty, to możesz się nawet pokusić o samodzielne wykonanie bransoletki ze sznureczka, koralików (doskonale sprawdzą się przy tym te w kolorze złotym, ale masz pełną dowolność w doborze barwy!) i muszelek.

Biżuteria z muszelek to nie tylko pamiątka z wakacji

Bransoletki z muszelek to świetny dodatek i to już wiemy. Jednak i pozostałe elementy biżuterii z tych naturalnych ozdób szybko zdobywają popularność w sieci. Dotyczy to chociażby naszyjników – niegdyś kojarzonych ze stereotypowymi hawajskimi surferami i tanimi pamiątkami z wczasów. Tymczasem w sezonie letnim 2019 muszle zawieszone na szyi królowały na Instagramie i były prawdziwym hitem.

Muszle jako trend także u znanych producentów modowych

Ich niesamowitą popularność (na Pinterest liczba zapytań o biżuterię z muszelkami w wyszukiwarce wzrosła w ubiegłym roku o 54% względem roku 2018) postanowili docenić także popularni producenci ubrań. Mango, ZARA, H&M to zaledwie kilka marek, które wprowadziły do swoich sklepów torebki, kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki z muszelek.

W sieci znaleźć można także muszelki zdobione kryształami Swarovskiego.

Gdzie znaleźć muszle?

Ze względu na stosunkowo proste wykonanie, biżuterię z muszelek każdy może zaprojektować samemu w domu. Najlepszym wyborem będą oczywiście wyjątkowo ładne okazy, które samodzielnie zbierzemy nad morzem (czy to naszym rodzimym Bałtykiem, czy też egzotycznym Morzem Śródziemnym). A co jeśli na plażę nam po drodze wyłącznie w kwestii mody? Oczywiście możemy wtedy zamówić muszelki przez Internet. Własnoręcznie wytworzona biżuteria z tych małych darów morza na pewno będzie niepowtarzalną ozdobą.

A co jeśli mamy więcej niż dwie lewe ręce? Nic straconego. W końcu dopiero co wspominaliśmy o popularności muszelek. W Internecie bez żadnego kłopotu znajdziemy letnią biżuterię w tym stylu. Możemy postawić na produkty od znanych marek odzieżowych, albo znaleźć wyroby sklepów zajmujących się głównie wytwarzaniem biżuterii. Ciekawą alternatywą natomiast będzie namierzenie osoby zajmującej się rękodziełem i sprzedającej wyroby z muszelek.

Jeżeli więc do tej pory nie wiedziałaś jaki dodatek idealnie uzupełni Twój letni outfit – już po kłopocie.

Author: infokobieta24.pl